Dansk versionDeutsch Version

Board members


President
Claus Ehmsen
Ravnbjerg 7, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 40 49 77 97
E-mail: claus@jels-fiskeriforening.dk

Treasurer
Mikkel Ellegaard
Søparken 16, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 28 49 01 02
E-mail: mikkel@jels-fiskeriforening.dk

Secretary
Mogens Hansen
Kratvænget 36, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 51 39 01 46
E-mail: mogens@jels-fiskeriforening.dk

Boardmember
Henrik Toftmann Dinesen
Vestergade 36, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 61 54 44 54
E-mail: henrik@jels-fiskeriforening.dk

Boardmember
Michel Sørensen
Klovtoftvej 10, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 29 88 61 83
E-mail: michel@jels-fiskeriforening.dk

Alternate
Jakob Kaadt
Kløvervej 2, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 22 65 16 63
E-mail: jakob@jels-fiskeriforening.dk

Alternate
Allan Holdt
Mølleparken 15, Jels
DK-6630 Rødding

Phone: +45 26 16 93 07
E-mail: allan@jels-fiskeriforening.dk

Se hvordan vi fejrer vores 100 års jubilæum i 2011Se hvor du kan købe dit fiskekort til Jels SøerneSe hvad vores juniorafdeling laverSe hvem der blev kåret til Årets fisker i Jels